Головна > виставка > Зміст
Категорія продукту

Автоматичний гідравлічний компенсатор складу та етапи експлуатації

З структурної точки зору було встановлено, що автоматична гідравлічна машина для децивалювання більше, ніж традиційна натискна рукава розприскувача, гідравлічний розширювальний пристрій та телегід з гідравлічним навантаженням та інші пристрої, а також більша допомога в покращенні годування, використання зручної та неприпиненої стабільності Мало того, щоб полегшити роботу автоматичного гідравлічного розрядника, він також обладнаний елементом керування ручкою.

Для того, щоб знати, що автоматична коробка ручки з гідравлічним розпилювачем оснащена гідравлічним завантажувальним візкам та ручкою вибору режиму роботи відкритих книг; і для подальшого спрощення процесу експлуатації, коробка ручки з тросом для переміщення вгору та вниз, візок для переміщення вперед і назад і розкручування. Тісне стиснення скорочує три види функцій відповідно до різних вимог для вибору різних функцій.

У фактичному використанні, доки автоматична ручка коробки для ручного регулювання гідравлічного декуїрування встановлена ​​в ручному режимі, ви можете контролювати. Спочатку підніміть рукоятку тиску автоматичного гідравлічного розмотувального апарата та згорніть стиснутий барабан, а потім встановіть ширину матеріалу у внутрішній частині блоку A типу праски, після коректування, що буде зроблено після того, як матеріал розмотування встановив матеріал центру і слідувати Вирівнювальний верстат і центральна лінія подавача.

Потім використовуйте краном або навантажувачем для розміщення матеріалу на V-подібній завантажувальній платформі автоматичного гідравлічного розприскувача та керуйте коробкою для роботи ручки, щоб матеріал перемістився до стійки матеріалу і безпосередньо біля бокової частини мембрани гвинта; то ви можете розширити котушку на стойку, опустивши рукоятку матеріалу, витягніть рульове положення ручки вниз ручним колесом.

А потім налаштуйте зовнішню сторону бокового матеріалу блочного матеріалу типу А, керуючи автоматичним гідравлічним розгорткою рейки вперед, обертаючи стійку, поверніть регулювання положення головки матеріалу, розрізайте у відповідному положенні для упаковки матеріалу, щоб завершити автоматична гідравлічна Uncoiler операція налагодження процесу повного розмотування.

http://www.pxslitter.com/


Продукти
Різальний серія
Вирівнювання серія
Плоского сталевого серія
Котушки upender
Зв'яжіться з нами
<дд> Тел: + 86-510-83208381           <дд> Mob: + 86-13951579100           <дд> Додати: 76 # Qianluo навантаження, Huishan район,           <дд> Усі, провінція Цзянсу, Китай           <дд> Електронна пошта: wxpx0510@163.com
Розслідування