Головна > виставка > Зміст
Категорія продукту

Свердління з ЧПУ робочої процедури

Перед тим, як працювати з пристроєм для розрізання з ЧПУ, слід дотримуватися правил носіння ЗІЗ, включаючи комбінезони, шоломи, робоче взуття та інші пов'язані предмети. Далі, під час використання пристроїв для розрізання з ЧПУ, увага до перевірки вищезазначеного обладнання не є сміттям, якщо це так, то її треба чистити. Коли машина працює, вона не може нічого розмістити на його обертається частині.

Пристрій для зрізання з ЧПУ не може зберігатися навколо легкозаймистих і вибухонебезпечних матеріалів, цього разу слід проводити обережні заходи пожежної безпеки; Перевірте масляний бак, який не є нормальним рівнем масла, стежте, чи не повинно бути змащене погіршення якості масла, точки змащення для кожного; перевірити регулюючий клапан, трубку, лезо і його шпиндель, а в інших деталях немає зносу або тріщини, перевірте, чи болт не звільниться; перевірити електричну схему не пошкоджена, електричної коробки немає там Запах або ненормальний.

ЧПУ для розрізання в процесі роботи, спочатку слід звернути увагу на необхідність розпочати циркуляцію води, розпочати циркуляцію холодної води, одночасно перевіряти, чи не працює обладнання; потім увімкніть живлення, переконайтеся, що індикатор живлення увімкнений, запустіть двигун, запустіть двигун протягом 30 секунд до 1 хвилини, перевірте двигун протягом періоду, щоб забезпечити нормальну роботу двигуна, відсутній ненормальний звук.

Свердління з ЧПУ бігової операції після закриття башти для перевірки краю ножа ситуації та закріплення болта, а потім натисніть; обладнання, безперервна або одна операція у разі вибуху Коли виникає ситуація, зверніть увагу на натискання кнопки екстреної допомоги. При різанні сторона розвантаження повинна бути строго заборонена станція.

Пристрій для зрізання з ЧПУ під час операції, під час різання та натискання назад, на цей раз башта повинна бути відкритою; на цьому етапі, пристрій для зрізання з ЧПУ після операції, зверніть увагу на натискання під кнопкою зупинки, вимкніть живлення, очистіть здоров'я обладнання, виконайте добру роботу з дощових та вологозахисних заходів.

http://www.pxslitter.com/


Продукти
Різальний серія
Вирівнювання серія
Плоского сталевого серія
Котушки upender
Зв'яжіться з нами
<дд> Тел: + 86-510-83208381           <дд> Mob: + 86-13951579100           <дд> Додати: 76 # Qianluo навантаження, Huishan район,           <дд> Усі, провінція Цзянсу, Китай           <дд> Електронна пошта: wxpx0510@163.com
Розслідування