Головна > виставка > Зміст
Категорія продукту

Різниця між гідравлічний підйомник таблиць і кран

При виборі гідравлічний підйомник таблиць, гості часто вважають, різних факторів, включаючи ціну, функції, безпека, стабільність тощо, таким чином, щоб вибрати підходящий один серед багатьох аналогічних продуктів. Що стосується то гідравлічними ліфтами та крани, різниця між ними дуже зручно.

 

По-перше, шкали операційно гідравлічний підйомник таблиць та крани не те ж саме, і види робіт, що стоять перед відрізняються. Через різні типи гідравлічний підйомник платформ сфери застосування є відносно широкий. Крани часто використовуються для великими тоннажу горизонтальними рухами і підйомників. Вони часто використовуються в сталі Виробництво, портові термінали та інші важкій заявок.

 

По-друге, швидкість гідравлічний підйомник таблиць і крана можуть бути різними. Хоча гідравлічні підйому платформа не може рухатися на високій швидкості протягом короткого часу, він має хорошу стійкість. Оскільки Кран управляється високошвидкісний Мотор, важкий предмет можна перемістити вгору і вниз за короткий час.

 

Крім того, гідравлічні підйому платформи і кран мають різні методи роботи. Колишній використовує гідравлічного устаткування для підйому. Останній використовує сталевий трос як підйому режим і режим передачі влади відрізняється. Від цього аспекту гідравлічні підйому платформи і гідравлічних підйому платформа буде також візуально відрізнити. кран.

 

Крім того, існують відмінності в стабільності та великій висоті практичність між таблицями гідравлічний підйомник і кран. Гідравлічні підйому платформа може виконати ряд операцій на великій висоті з високою стабільністю і безпеки. Однак, крани не можуть виконувати пілотованих операцій і можете виконати підйомника рухів.

 

http://www.pxslitter.com/


Продукти
Різальний серія
Вирівнювання серія
Плоского сталевого серія
Котушки upender
Зв'яжіться з нами
<дд> Тел: + 86-510-83208381           <дд> Mob: + 86-13951579100           <дд> Додати: 76 # Qianluo навантаження, Huishan район,           <дд> Усі, провінція Цзянсу, Китай           <дд> Електронна пошта: wxpx0510@163.com
Розслідування