Головна > виставка > Зміст
Категорія продукту

Висока швидкість скоротити довжину лінії будівництва та особливості

Висока швидкість розрізає по довжині лінії є конвеєра, часто використовуються в механічних обробної промисловості як холоднокатаний котушку, гарячекатаних котушку, котушки з нержавіючої сталі, оцинкованої котушки, електричних приладів і автомобілів, це може не тільки скоротити матеріали , але також відіграють роль гладкою.

 

Висока швидкість розрізає по довжині лінії контролюється PLC системи. Звичайно, його можна вручну керувати за бажанням замовника. У режимі автоматичного контролю параметрів, таких як довжина різання, різання кількість та швидкість буде вносяться до на HMI і довжину лінії будуть скорочені на високій швидкості, після того, як відповідні роботи ще не завершені. Можна припинити автоматично. Так що це лінія виробництва з високою точністю, високим ступенем автоматизації і зручні в експлуатації.

 

Структурних точки зору висока швидкість розрізає по довжині лінії в основному включає рол автомобіля, розмотування, ширина коригувальні пристрої, за випрямляч, приладної дошки, поперечна, пневматичні розряджання і укладання обладнання, пневматичні системи і комп'ютер PLC програмним управлінням. Компоненти, такі як гідравлічні системи та системи електропостачання може ефективно функціонувати як автоматичний нахил cut to length сталевих пластин і може скоротити всі види холоднокатаний плитних матеріалів різних специфікацій через decoiling вирівнювання та перерізавши.

 

Високошвидкісний cut довжина Мотор приймає програмованим контролером залежності від попиту; гідравлічна система приймає передові картридж клапан або клапан слайд системи контролю, реалізує преси гідравлічні з централізованого кнопку операції; і його тиск, швидкість і обведення може бути скоригована відповідно до потреб процесу. І можна завершити дві форми стиснення лиття під тиском, шейпінга процесу.

 

Він чітко відчувається що використання лінії поздовжнього різання високошвидкісний може значно підвищити ефективність виробництва, скорочення витрат, забезпечення якості продукції та значно підвищити конкурентоспроможність на ринку. Це також є основою для лінії поздовжнього різання високошвидкісний має бути поставлений у обладнання обробної промисловості. .

 

http://www.pxslitter.com/


Продукти
Різальний серія
Вирівнювання серія
Плоского сталевого серія
Котушки upender
Зв'яжіться з нами
<дд> Тел: + 86-510-83208381           <дд> Mob: + 86-13951579100           <дд> Додати: 76 # Qianluo навантаження, Huishan район,           <дд> Усі, провінція Цзянсу, Китай           <дд> Електронна пошта: wxpx0510@163.com
Розслідування