Головна > виставка > Зміст
Категорія продукту

Контроль напруги для різання металу

У процесі обробки багато металевих матеріалів, потрібно використовувати металорізальний верстат для різання, тобто великі рулони напівфабрикатів ріжуть до необхідного розміру. Насправді, обробка напівфабрикатів з прорізами на металорізальній машині - це процес розмотування та перемотування.

У цьому процесі два основні вимоги - контроль швидкості роботи та регулювання напруги металорізального обладнання. Так звана напруга полягає в тому, щоб витягнути металевий матеріал і згорнути його до сердечника відповідно до стандарту, нанести певну напругу на металевий матеріал і натягнути тягу, а контроль напруги металевого матеріалу називається напругою.

Контроль напруги відноситься до здатності постійно контролювати напругу металевого матеріалу, оскільки воно транспортується на металевий штифт. Цей контроль повинен бути ефективним на будь-якій швидкості машини, включаючи прискорення машини, гальмування та рівну швидкість. Навіть у разі екстреної зупинки він має можливість гарантувати, що металевий матеріал не завдає шкоди.

В даний час під час експлуатації металорізальної машини методи контролю її напруги переважно включають ручне управління та автоматичний контроль. Ручне регулювання напруги означає, що коли діаметр обмотки змінюється до певної стадії під час процесу обмотування або розмотування, оператор налаштовує ручне джерело живлення для досягнення мети контролю напруги.

Метод автоматичного керування означає використання датчика напруги, який дозволяє безпосередньо виміряти фактичне значення натягу стрічки, а потім перетворити дані натягу в сигнал натягу та подати його назад до регулятора напруги. Порівнюючи цей сигнал з попередньо встановленим значенням напруги контролера, керуючий сигнал автоматично контролює блок виконання, так що фактичне значення напруги та задане значення напруги рівні, щоб досягти мети стабілізації напруги металевого штифта .

Слід зазначити, що для металорізальних верстатів встановлення натягу обмотки та натягування розгалуження часто безпосередньо впливають на вихід продукту. Якщо напруга занадто велика і обмотка занадто щільна, оброблений металевий матеріал схильний до зморшок; навпаки, якщо напруженість недостатня, це вплине на якість різання. Тому необхідно забезпечити точне робоче напруження для металорізального верстата для забезпечення стабільності якості виробу.

http://www.pxslitter.com/


Продукти
Різальний серія
Вирівнювання серія
Плоского сталевого серія
Котушки upender
Зв'яжіться з нами
<дд> Тел: + 86-510-83208381           <дд> Mob: + 86-13951579100           <дд> Додати: 76 # Qianluo навантаження, Huishan район,           <дд> Усі, провінція Цзянсу, Китай           <дд> Електронна пошта: wxpx0510@163.com
Розслідування