Головна > виставка > Зміст
Категорія продукту

Резервуар з різанням кремнію сталевий на частині електричної системи управління

Говорячи про прорізання блоку різання кремнію сталевим елементом на елементі електричної системи управління, насамперед буде нескільчик, який використовується для відкриття вхідної алюмінієвої котушки, забезпечуючи різні види діаметрів котушки під розмотуваним напругою, для розколювача Діаметр алюмінієвої катушки здатна виконувати обчислення в режимі реального часу, то кажуть, вона буде використовуватися для контролю постійної напруги розкручуваного розділу.

Резервуар для розрізання кремнієвої сталі на елементі електричного керування, що входить до складу пилчаного валка, - це час носити ремінець, щоб допомогти розігріти алюмінієву пластину в напрямку котушку, коли машина буде працювати на рулон, а не брати участь у роботі , а також верхній крен, щоб допомогти відтворити дисковий ріжучий інструмент, щоб забезпечити розкручування напруги вперед, щоб запобігти зсуву дисків.

Ножиці для розрізання в секції електричного управління сталевими прорізами із силіконової сталі застосовуються, щоб взяти на себе ініціативу в очікуванні процесу та експлуатаційних вимог; лупірні ями на цій системі використовуються для випуску вхідної котушки. Ефект різних внутрішніх напружень у поперечному напрямку на смузі після поздовжнього зсуву. На його швидкісному ролику, тобто в приймальній частині лінії вимірювання лінійної швидкості, в той же час, тобто зверніть увагу на базу обчислення діаметра котушки котушки.

Дискові ножиці в секції електричного керування стану для розрізання з прорізаною кремнієвої сталі також є основним технологічним обладнанням для цього машинного ряду для виконання поздовжнього зсуву смужки і одночасно для скорочення надлишкового матеріалу з обох сторін алюмінієвого матеріалу або якість несумісних деталей, так що ліва і права кінці готового виробу відповідають вимогам якості.

Нарешті, електрична система управління на прорізуванні блоку різання кремнію, головним є те, що вона буде використовуватися в чорній металургії серед сталевої смуги, нержавіючої сталі або алюмінієвої фольги, кольорової металургії, мідної металевої пластини та інших подібних галузей. Стаття і відповідна система керування катушкою. Через це скорочення стовпчика з резальної сталі на станинній машині швидкість стовбура відносно висока, тобто ми повинні звернути увагу на появу неправильного фальцювання котлів.

http://www.pxslitter.com/


Продукти
Різальний серія
Вирівнювання серія
Плоского сталевого серія
Котушки upender
Зв'яжіться з нами
<дд> Тел: + 86-510-83208381           <дд> Mob: + 86-13951579100           <дд> Додати: 76 # Qianluo навантаження, Huishan район,           <дд> Усі, провінція Цзянсу, Китай           <дд> Електронна пошта: wxpx0510@163.com
Розслідування