Головна > виставка > Зміст
Категорія продукту

Сталева стрічкова машина, де виробнича лінія обладнання

Машина для розрізання смуги, якщо вона знаходиться на виробничій лінії, то в обладнання виробничої лінії є гідравлічна навантажувальна машина, гідравлічна висувна стійка, гідравлічний поперечний верстат, машина для різання, хост гідравлічної обмотки, гідравлічна розвантажувальна машина і так далі. Крім того, ці пристрої є незамінними, інакше це вплине на нормальну роботу виробничої лінії.

Холоднокатана смуга та аркуш, що за розміром, є діапазоном, товщина 0,1-3мм, ширина 100-2000мм. У виробництві сировини - гарячекатана сталь або сталь. Якщо це сталь, то вона проходить через нормальну температуру прокатки, тобто холоднокатаного прокату, а потім знімає точки машини, щоб бути холоднокатаною смужкою. Також він, як правило, прокатується так, що його можна використовувати зручно або для подальшої обробки.

http://www.pxslitter.com/


Продукти
Різальний серія
Вирівнювання серія
Плоского сталевого серія
Котушки upender
Зв'яжіться з нами
<дд> Тел: + 86-510-83208381           <дд> Mob: + 86-13951579100           <дд> Додати: 76 # Qianluo навантаження, Huishan район,           <дд> Усі, провінція Цзянсу, Китай           <дд> Електронна пошта: wxpx0510@163.com
Розслідування