Головна > виставка > Зміст
Категорія продукту

Характеристики та переваги застосування листового металу, нарізаного по лінії довжини

Широко використовуються листи, висічені по довжині, і займає важливе місце в галузі. В даний час лінія довжини різання листового металу в основному використовується в машинобудівних галузях промисловості, таких як холоднокатана котушка, гарячекатані котушки, оцинкована котушка, котушка з нержавіючої сталі, електроприлади та автомобілі. Роботи з вирівнювання, вимірювання, перетину та укладання можуть бути завершені.

1, застосування листового металу, нарізаного по лінії довжини:

Лінія довжини листового металу може виконувати широке коло завдань, включаючи вирівнювання матеріалу, обрізку (при необхідності), довжини різання та штабельні пластини. Пристрій може широко використовуватися для холоднокатаної або гарячекатаної вуглецевої сталі, жерсті, нержавіючої сталі та інших видів металевих матеріалів.

2, характеристика листового металу, нарізаного по лінії довжини:

Лінія довжини різання листового металу в основному контролюється системою PLC, а також може бути вручну керована. У системі керування системою ПЛК є одиночний орієнтований під контролем ПЛК. І можна ввести конкретну довжину різання, номер зсуву та інформацію про швидкість. Коли різання досягає заданої довжини, воно може зупинитися автоматично. Також можна скорегувати спеціальну швидкість різання.

Для користувача, вся виробнича лінія може бути запущена автоматично, і її дуже легко керувати. Лінія довжини різання листового металу повністю контролюється комп'ютером під час автоматичної роботи.

3, композиція листового металу, нарізана довжиною лінії:

Основними компонентами, що входять в лінію довжини листового металу, є рулонна машина, розпилювач, обладнання для підтримки проїжджої частини, пристрій регулювання ширини, випрямляч, панель приладів, програмування ПЛК комп'ютера, стрижнева машина, вичерпаний стіл, пневматичне обладнання для розвантаження та штабелювання, пневматичні системи , гідравлічні системи та електричні системи.

4, переваги лінії довжини різання листового металу:

Широкий асортимент довжин різання листового металу підходить для виробів з нержавіючої сталі, електроприладів, машинобудування та машинобудування. Використання лінійної довжини листового металу може значно підвищити ефективність виробництва, зменшити витрати, забезпечити якість продукції та значно підвищити ринкову конкурентоспроможність.

http://www.pxslitter.com/


Продукти
Різальний серія
Вирівнювання серія
Плоского сталевого серія
Котушки upender
Зв'яжіться з нами
<дд> Тел: + 86-510-83208381           <дд> Mob: + 86-13951579100           <дд> Додати: 76 # Qianluo навантаження, Huishan район,           <дд> Усі, провінція Цзянсу, Китай           <дд> Електронна пошта: wxpx0510@163.com
Розслідування