Головна > виставка > Зміст
Категорія продукту

Важливість вибору матеріалу в машинах різання

У процесі механічного різання багато разів доводиться різати матеріал з більшою твердістю або довго розрізати його. У цьому випадку руйнування механічного леза є серйозним. Тому, коли ми вибираємо резальну машину, ми повинні звернути увагу на матеріал його лопаті.
Взагалі кажучи, ножиця різання у вищезгаданому випадку вплине на ефективність різання, яка зараз оцінюється галуззю, вплине на якість різання важливим чинником. Отже, щоб зменшити знос лопатки, ми можемо сміливо використовувати дизайн круглих отворів у стилі леза.
Круглі отвори можуть бути розроблені для зменшення зносу за рахунок зменшення тертя. У цьому випадку ми використовуємо шліфувальну машину не тільки для підтримання якості різання кругових лопатей, але й для підтримки ефективності довготривалого різання.

3开平 .jpg

вирізати довжину лінії

На поздовжньому виборі матеріалу з ножем, ми повинні сказати про автоматичне відновлення потужності основних виробництв, що називаються супер здатністю.
Серед ножів, що використовуються в машинах для різання, один з найбільших факторів, що впливають на термін служби звичайного лопаті, - це ефект ремонту ножа. Деякі круглі лопаті на ринку зараз також впливають на технічне обслуговування, що впливає на їх термін служби. Простіше кажучи, кожне технічне обслуговування призведе до зменшення наступного часу технічного обслуговування.
Отже, як це вирішити? Тут ми повинні згадати про використання нових матеріалів для різальних дисків. Цей новий тип ножицького матеріалу носиться з можливістю автоматичного ремонту. Переконайтеся, що кожен раз, коли він буде відновлений, це не вплине на період технічного обслуговування наших ножів.

纵剪 (6).jpg

різальна машина

Уси Пюшин машинобудівний завод
Контакт: Пейюн Го
Моб: + 86-13951579100
Тел: + 86-510-83208381
Факс: + 86-510-83209882
Додати: 76 # Qianluo Навантаження, Huishan району, Уси, Цзянсу, Китай
Електронна пошта: wxpx0510@163.com
Веб-сайт: http://www.pxslitter.com

Продукти
Різальний серія
Вирівнювання серія
Плоского сталевого серія
Котушки upender
Зв'яжіться з нами
<дд> Тел: + 86-510-83208381           <дд> Mob: + 86-13951579100           <дд> Додати: 76 # Qianluo навантаження, Huishan район,           <дд> Усі, провінція Цзянсу, Китай           <дд> Електронна пошта: wxpx0510@163.com
Розслідування