Головна > виставка > Зміст
Категорія продукту

Характеристика продуктивності лінії розрізання гідравлічної сталі

Діапазон застосування гідравлічної лінії для розрізання катушків широкий і може використовуватися для різання різних видів пластин. В даний час користувачі переважно використовують цей продукт для зшивання всіх видів холоднокатаної сталевої плити, пластини з нержавіючої сталі та інших матеріалів, з тим щоб вона стала необхідною шкалою.

Слід зазначити, що при використанні гідравлічної лінії розрізання катушків, слід звернути увагу на коригування конкретних параметрів відповідно до фактичних вимог виробництва. І різні технічні характеристики виробничої лінії можуть використовуватися для обробки різних характеристик барабанної пластини. Наприклад, зовнішній діаметр діапазону застосування барабанного пластини становить від 900 до 1800 мм, а придатна вага барабанного пластини становить менше 20 000 кг.

У цілому в системі є багато різних частин. Оскільки ці компоненти взаємодіють один з одним, виробниче завдання може бути успішним. Основні компоненти: гідравлічний візок для заряджання, гідравлічний внутрішній розширювальний розпилювальний верстат, машина для зрізання пластин, робоча платформа для конвеєра, стійка для пневматичного розряду, розвантажувальна візок, флітові пластини, шпигунська головка, рукоятка, гідравлічна система та електрична система управління.

Аналізуючи фактичне застосування, гідравлічна система в лінії розрізання гідравлічної сталі котушки в основному обладнана більш точніми компонентами. Електричний контроль використовує контролер PLC та сенсорний екран для повного функціонування лінійних функцій. Тому він має більш високий рівень автоматизації, може забезпечити якість продукції. Для користувачів продуктова лінійка може не тільки ефективно покращити якість продукту, але й підвищити ефективність роботи, тоді як під час стабільної роботи також спрощується процес роботи.

Як правило, одноразове завантаження обмотаного матеріалу може автоматично завершити подальші виробничі процеси. Тому використання гідравлічної лінії для розрізання катушків може зменшити трудомісткість робітників з високою вартістю виконання. У той же час лінія для розрізання гідравлічної сталі у катушках також є продуктом високої продуктивності, який має багато функцій машини, електрики та рідини.

http://www.pxslitter.com


Продукти
Різальний серія
Вирівнювання серія
Плоского сталевого серія
Котушки upender
Зв'яжіться з нами
<дд> Тел: + 86-510-83208381           <дд> Mob: + 86-13951579100           <дд> Додати: 76 # Qianluo навантаження, Huishan район,           <дд> Усі, провінція Цзянсу, Китай           <дд> Електронна пошта: wxpx0510@163.com
Розслідування